Preskočiť na obsah
DOGA-Stav

Ostatné služby

DOGA-Stav s. r. o.

Oprava a údržba osobných potrieb a potrieb pre domácnosti i. n.

Sídlo
Vysoká
Od roku
2023
IČO
55 942 776

DOGA-Stav

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Vysoká 75, 082 74
Na trhu od
22. decembra 2023
IČO
55 942 776
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 95.29)
Oprava a údržba osobných potrieb a potrieb pre domácnosti i. n.

Firma v číslach

2
roky na trhu
2023
rok vzniku
18
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte DOGA-Stav

DOGA-Stav s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom na adrese Vysoká 75, 082 74. Zapísaná je od 22. decembra 2023 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Oprava a údržba osobných potrieb a potrieb pre domácnosti i. n.“ (95.29). Predmet činnosti tvorí 18 položiek, napríklad montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení, maloobchod a veľkoobchod a uskutočňovanie stavieb a ich zmien.

Základné údaje

Obchodné meno
DOGA-Stav s. r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
55 942 776
DIČ
2122139855
Dátum vzniku
22. decembra 2023
Sídlo
Vysoká 75, 082 74
Obchodný register
Okresný súd Prešov, oddiel Sro, vložka č. 47112/P
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 95.29)
Oprava a údržba osobných potrieb a potrieb pre domácnosti i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa DOGA-Stav zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 18 položiek.

  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy

  • Prípravné práce k realizácii stavby

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Zobraziť všetkých 18 položiek predmetu činnosti
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
  • Prava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Pracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli DOGA-Stav s. r. o.?

Sídlo je na adrese Vysoká 75, 082 74.

Čím sa DOGA-Stav s. r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Oprava a údržba osobných potrieb a potrieb pre domácnosti i. n.“ (95.29). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení; maloobchod a veľkoobchod; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu….

Aké je IČO – DOGA-Stav s. r. o.?

IČO je 55 942 776, DIČ 2122139855.

Kedy vznikla DOGA-Stav s. r. o.?

Vznik: 22. decembra 2023. Na trhu pôsobí 2 roky.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Vysoká 75, 082 74

Registrový súd: Okresný súd Prešov

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre DOGA-Stav s. r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese doga-stav.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.